نوشته شده توسط : علی

پنجره دوجداره و درب دوجداره ویستا بست Vista Best

یکی از بهترین پنجره‌های یو پی وی سی که در بازار ایران ارائه می‌شود پنجره ویستابست است. پنجره دوجداره ویستابست به دلیل تنوع بسیار بالا و کیفیت مناسب بسیار مورد توجه خریداران این صنعت قرار گرفته‌ است. این شرکت در سال 1383 شروع به کار کرده و به سرعت پیشرفت قابل توجهی داشته است. پس از گذشت مدت زمان کمی در سال 1386 اقدام به تولید پروفیل در و پنجره دوجداره یو پی وی سی به صورت به گسترده کرده است. شرکت ویستابست به عنوان یک تولید کنندۀ خارجی با گواهی شرکت رال آلمان موفق به تولید پروفیل‌های در و پنجره دوجداره به صورت انبوه دارد.

 از تولیدات این شرکت می‌توان به پروفیل‌های پنجره دوجداره پنج و شش محفظه‌ای در هفت رنگ متنوع اشاره کرد. محصولات این شرکت به تأمین نیازهای داخل کشور میپردازد. از جمله محصولات پرطرفدار و رایج بازار ایران پروفیل هافمن و ویستابست است. در ادامۀ این مطلب از مجموعه در و پنجره دوجداره روماپن با ما همراه باشید تا ‌ویژگی‌های این پنجره‌ها را بررسی کنیم.

ویژگی های در و پنجره دوجداره با پروفیل ویستابست

پروفیل در و پنجره دوجداره ویستابست دارای انواع مختلفی است که شامل پروفیل پنجرۀ سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و پروفیل کشویی می‌باشد. پروفیل سه محفظه‌ای ویستابست ضخامت بدنه‌ای به ابعاد سه میلی‌متر دارد و عرض آن شصت میلی‌متر است. همچنین این شرکت تا کنون توانسته است بیست و پنج نوع قالب پروفیل سه محفظه‌ای ارائه کند و در تولید آن به اصول و ظرافت معماری ایران توجه شده است.

در سری پروفیل‌های پنج محفظه‌ای این شرکت با تولید چهارده پروفیل با عرض هفتاد میلی‌متر و به ضخامت حدود سه میلی‌متر امکان استفاده از آن در انواع در و پنجره را دارد.:: بازدید از این مطلب : 15
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1401 | نظرات ()